Nakliye Hizmetleri

Hizmetler

 • Evden Eve Nakliye
 • Biro Ve İşyeri Taşımacılığı
 • Fabrika Ve Depo Taşımacılığı
 • Şehir İçi Taşımacılık
 • Şehirlerarası Taşımacılık
 • Depolama Hizmetleri
 • Sözleşmeli Sürekli Taşıma
 • Ücretsiz Expres Hizmeti

Nakliyat Sektöründeki İş Uzmanlıgını Ve İş Süreçleri Deneyimi İle Birleşerek Kendine Özgü Hizmet Anlayışı Ve Güncel Teknoleji Kullanımıyla Müşterilerinin İş İhtiyaçlarına Birebir Çözümler   Getirmek Ve Geliştirmektir.

 1. Hasarsız Nakliye Garantisi
 2. Uzmanından Denonte Ve Montaj İşleri
 3. İşini İyi Bilen Uzman Ekipman
 4. Malın Degerine Göre Sigorta
 5. Koşulsuz Şartsız Müşteri Memmuniyet GarantisiPaketleme

Taşınmalarda en önemli boyut evdeki bütün küçük eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi bu çalışma çok önemli bir o kadarda yorucudur. Özellikle kırılacak eşyaların tek tek beyaz kâğıtlarla sarılarak kendi cinsinden olan nesnelerle aynı koliye yerleştirilmesi ve o kolinin sağlam olması gerekir. Kolilerin içerisi tam dolması gerekir yoksa sağlıklı olmaz farklı odaların eşyalarıyla doldurulmaması gerekiyor. Örnegin bardak ve tabakların aynı kolide iken boş kalan kısmına bir ütü veya kitapla tamamlanması tamamen yanlıştır koliler hangi neslnelerle ve hangi odaya aitse üzerlerine belirgin şekilde not alarak yazılması çok iyi oluyor. Aksi taktirde yeni evinizde yerleşirken hangi kolinin içinde ne var bilinmiyor. Salonda doldurulan koli yatak odasına, yatak odasına ait koli mutfaktan çıkıyor buda çok yorucu oluyor. Bütün bu anlattığımız çalışma firmaya ait olacak ise artı fiyata hizmet sunulmaktadır bu çalışmayı firma yapacak ise kolileme bir gün öncesinde hazır hale getirilmesi çok isabetli olur. Yok, egerki müşterimiz bu çalışmayı kendi yapacak ise daha uyguna taşınmış olur ama yorucudur.AMBALAJLAMA, MONTE, DEMONTE(SÖKÜLÜP, TAKILMA) ÇALIŞMASI

Taşınmalardaki nakliyat firmasından beklenen en önemli görsel çalışma performansı burda ortaya çıkıyor. Müşterimizinde çok dikkat ettigi ve beklentisinin olduğu bölüm burası. Sehpa takımından tutunda buzdolabına kadar bütün ebadı büyük eşyaların bütün ambalaj ürünlerinin kullanılarak ambalajlanması gerekir. Tüm ev içerisindeki taşınacak mobilya aksamı eşyalar oturma gurupları gibi türler, beyaz eşya çeşitleri diger elektronik eşyalar sağlıklı şekilde nakliye firmasının özel baloncuklu ithal mukava ambalaj ürünüyle sarılması aslı görevidir. Mobilyalar ve beyaz eşyaların sökülüp yeni evinizde kurumunun yapılması firmanı aslı görevlerindendir. Özellikle montajını iyi bilen persönelin müşteri memmuniyetini firmaya yansıttığı bir çalışmadır. Onun için bizler şu görüşü ilke edindik. Memmuniyetini kazandığımız bir müşterinin arkasından bin müşteri kazanmak olduğunu yol haritamız olarak belirledik.

Yalnız müşterilerimizde taşıma ihtiyacı olduğunda araştırmasını genelde uygun fiata bağlıyor ve ilk tercihini bu doğrultuda kullanıyor oysaki insan hayatında yeni eşya almak bir veya iki kez olabiliyor onun içindirki her taşınmada eşyanıza deger veren firmayla çalışma yapmanız en doğrusudur. Sonuçta çok ucuza hizmet veren firmada yaptığı işten kar yapacak ama nasıl sizi madur ederek örnegin işini bilmeye korsan elamanlarla çalışma yapması ambalaj ürünlerini eksik,yetersiz,deforma olmuş malzemeler kulanması aracın kapalı evden eve kasa olması gerekirken bıranda ile kapatılmış ve iç dekorunun eşya taşımaya uygun olmayıp her türlü yük taşıyan sıradan araçla olması önemli aldatma şekilleridir.buda Eşyanızı alenen riske atmanız demektir.

Bunun için hayatınızda en fazla iki kez yenileme yapabildiginiz eşyayımı rizk edersiniz yâda her taşınmanızda piyasasına uygun hizmetini standart sevyelerde yapan işini ehli olan firmayımı tercih edersiniz. Bunun içindirki eksik ve yetersiz hizmetin sonu maduriyetlik ve üzüntü doğurur…